Botox - usuwanie zmarszczek

lekarze specjaliści > Botox > Botox - usuwanie zmarszczek

Specjaliści Radzą

Botox - usuwanie zmarszczek

Botox ma na celu redukcję zmarszczek. Jeżeli chcą Państwo poprawić wygląd i pozbyć się zmarszczek na twarzy które dodają lat i odejmują uroku. Jeżeli dbanie o urodę ma dla Państwa duże znaczenie, usunięcie zmarszczek preparatem botox może być dobrym rozwiązaniem. Lekarz pomoże zdecydować czy preparat ten jest dla Państwa najlepszy.
Botox jest oczyszczonym białkiem produkowanym przez bakterię Clostridium botulinum. Proteina ta, podana do mięśnia blokuje na pewien czas przekazywanie sygnału chemicznego wywołującego skurcz mięśnia. Stosuje się ją w niewielkiej specjalnie dobranej ilości tak, że działa ona tylko na mięsień, w który została podana.
Botox jest bezpieczny i skutecznie stosowany w wielu dziedzinach medycyny u dziesiątek tysięcy pacjentów n całym świecie w tym w USA i W Europie. Botox wytwarza firma Allergan, która jest jednym ze światowych liderów w okulistyce, na którym to polu ma ogromne doświadczenie, będąc jednocześnie pionierem wielu produktów i technologii. Ponieważ nikt nie potrafi lepiej troszczyć się o wizerunek pacjentów i o to jak siebie widzą, szerokie grupy lekarzy zaufały firmie Allergan, która dała im sposób na poprawę wyglądu pacjentów, ich sprawność i jakość życia. (ASZ)

Botox

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl